Başvuru Formu

Bu alan gereklidir

Alanları doldurunuz

Doğum tarihi giriniz
Lütfen mesleğinizi giriniz.
Varsa tik tok adresinizi giriniz
Doğum yerinizi giriniz
Telefon giriniz.
Instagram adresinizi giriniz

"Evet" veya "Hayır" olarak giriniz

"Evet" veya "Hayır" olarak giriniz

Fotoğraflarınızı yükleyiniz
Fotoğraflarınızı yükleyiniz
Fotoğraflarınızı yükleyiniz

“Merhaba at severler! Büyük ‘Birinci Miss Fashion Horse’ yarışmamız başlıyor. En zarif ve dikkat çekici atınızın fotoğrafını ve videonuzu #MissFashionHorse etiketini kullanarak paylaşın ve büyük ödülleri kazanma şansını yakalayın! En çok beğeni ve yorum alan katılımcılar ön elemeyi geçecek ve finale çıkacaklar.

Yarışmamızda, atlarınızla çiftliğimize gelerek jüri karşısında yürüyüş yapacak ve birinci, ikinci, üçüncüler belirlenecektir. Bu etkinlik konser, medya ve parti şeklinde gerçekleşecek ve mangal, kebap gibi lezzetli yiyeceklerimizle sizleri ağırlayacağız.

Yarışma kurallarımız:
1. Katılımcıların en geç 31 Ağustos’a kadar yakın bir zamanda çekilmiş fotoğraf ve videolarını WhatsApp üzerinden bize göndermeleri gerekmektedir. 31 Ağustos’tan sonra gelen fotoğraf ve videolar kabul edilmeyecektir.
2. Fotoğraf ve videolarda kıyafet şartı bulunmamaktadır. Önemli olan size uygun ve zarafetinizi yansıtan bir görsellik oluşmasıdır.
3. Gönderdiğiniz video ve fotoğraflar daha önce başka bir yerde paylaşılmamış olmalıdır. Daha önce paylaşılmışsa, başvurunuz kabul edilmeyecektir.
4. Başvurularınızı en geç 31 Ağustos tarihine kadar bize ulaştırmanız gerekmektedir. Daha sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.
5. Yarışma süresince fotoğraf ve videolarınız sayfamızda paylaşılacak ve en çok beğeni ve yorumu alan fotoğraf ve videolar finala çıkmaya hak kazanacak. Final 15 Ekim’de gerçekleşecek.
6. Değerlendirme kriterlerimiz; atınızla olan uyumunuz, giyiminiz ve sürüş yeteneğiniz olacaktır. Beğeni ve yorumlarınız nasıl ve ne zaman sayılacağı belirlenecektir.
7. Ödüller: Birinciye at, ikinciye tam altın, üçüncüye ise altı ay boyunca ücretsiz dersler verilecektir.
8. At sahipleri kendi atları ile, atı olmayanlar ise çiftliğimizdeki atlar ile yarışmaya katılabilirler.

Unutmayın, hile ve bot kullanımı kesinlikle yasaktır ve tespit edildiği takdirde katılımcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir. Yarışma tarihleri ve diğer detaylar için profilimizi ziyaret edin. Bol şans dileriz!
Genel Katilim Kuralları