Hakkımızda

Öncelikle Epona At Çiftliğini tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yeşillikler içerisinde bir cennet gibi olan çiftliğimiz Pirinçci Köyü ile Kemerburgaz arasındaki mevkide 8 bin metre kare, Masalları andıran orman ve temiz bir nehir kenarında, Doğa ile baş başa orman gezisinin tadını doyasıya çıkarmak için en ideal konumdayız.

Epona Horse Farm, doğanın kalbinde, at severler için benzersiz bir cennettir. Adını antik Kelt mitolojisindeki at tanrıçası Epona’dan alan çiftliğimiz, misafirlerine unutulmaz bir atlı spor deneyimi sunar.

Bu özel çiftlikte, hem deneyimli biniciler için zorlayıcı parkurlar bulabilir hem de biniciliğe yeni başlayanlar için profesyonel eğitmenler eşliğinde at binme dersleri alabilirsiniz. Çocuklar için özel eğitim programlarımızla minik at severlere güvenli bir ortamda binicilik aşkını aşılamayı hedefliyoruz.

Epona Horse Farm’da sadece at binmeyle sınırlı kalmayıp, doğa yürüyüşleri, piknik alanları ve daha birçok aktiviteyle ziyaretçilerimize doyumsuz bir gün yaşatmayı amaçlıyoruz.

Siz de doğanın ve atların huzurlu dünyasında bir gün geçirmek, kaliteli zamanlar yaşamak istiyorsanız Epona Horse Farm’a bekliyoruz.

BİLGİ AL

Neden Epona binicilik kulübünü tercih etmeliyim?

Her yaştan binicinin buluşma noktası, Türkiye’nin en saygın ve yetkin binicilik merkezlerinden biri olan Epona At Çiftliği(Epona Horse Farm) Binicilik Kulübü, sizleri atlarla dostluk ve bağ kurmanın yanı sıra doğanın kalbinde muhteşem bir binicilik deneyimi keşfetmeye davet ediyor. Bununla beraber binicilik, kan dolaşımını ve solunum sistemini iyileştirir. Düzenli bir şekilde binicilik sporunu yapan kişi duruşunu düzeltir, denge ve koordinasyonu gerçekleştirir.